ПВК «Вагнер» переходить в управління Росгвардії: найманці заявили про повернення на фронт

Російська приватна військова компанія «Вагнер» переходить в управління Росгвардії. Усіх найманців зобов’язали окремо підписувати контракти.

Таким чином ПВК стане підрозділом військового формування країни-агресора. Про це повідомили у неділю, 29 жовтня, у Telegram-каналі «Вагнера».

«Всіх співробітників попросили укласти індивідуальний контракт, інакше вони доопрацьовуватимуть на нинішніх умовах. Вся структура групи «Вагнер», порядок роботи, командири залишаються такими ж», – йдеться у повідомленні.

У злочинній організації також заявили про будівництво бази у зоні «спеціальної військової операції», тобто на фронті в Україні.

«Будується з нуля база групи «Вагнер» у зоні «СВО», загони готуються до роботи на «ближньому» (6 місяців). Завдання на «дальньому» (9 місяців) та Білорусь зберігаються», – заявили в ПВК.

Також у пресслужбі «Вагнера» заявили, що найманців, які перейшли з ПВК до структур під керівництвом міністерства оборони країни-агресора та інших приватних формувань, назад до лав цієї ЧВК не прийматимуть.

У повідомленні також сказано, що найманці нібито пройдуть навчання протягом місяця. Оплату за злочини на території України окупанти отримуватимуть на карту – 80 тисяч рублів, якщо перебувають у таборі, та від 240 тисяч за «бойові дії».

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *