Пенсійне посвідчення додадуть у «Дію»: як це працюватиме

Пенсійний фонд України планує додати пенсійне посвідчення у «Дію». У додатку буде формуватися електронне відображення посвідчення, в тому числі відцифрований образ обличчя.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проект постанови ПФУ, оприлюднений для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

Пенсійне посвідчення у «Дії»

Згідно з проектом наказу, електронне пенсійного посвідчення у «Дії» може формуватися за бажанням. Особа, якій виготовлено пенсійне посвідчення або платіжну картку, яка одночасно є пенсійним посвідченням, може додатково отримати відображення в електронній формі.

Електронне відображення пенсійного посвідчення формується засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг («Дія») за допомогою мобільного додатка «Дія».

Відображення формується разом з унікальним електронним ідентифікатором (QR-кодом, штрих-кодом, цифровим кодом тощо), який забезпечує передачу інформацію з реєстрів.

Електронне відображення пенсійного посвідчення формується автоматично за наявності в реєстрі відомостей, в тому числі відцифрованого образу обличчя особи.

Юридична сила електронного посвідчення

Електронне відображення пенсійного посвідчення має однакову з пенсійним посвідченням юридичну силу та строк дії.

Електронне відображення пенсійного посвідчення формується якщо документ, що підтверджує призначення особі пенсії, є дійсним та строк його дії не закінчився.

Електронне відображення пенсійного посвідчення містить унікальний електронний ідентифікатор (QR-код, штрих-код, цифровий код), який забезпечує перехід за посиланням на відповідний підтвердний запис на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *