Пентагон: США більше не зможуть надати пакети допомоги Україні, останній був «унікальним випадком»

У вівторок, 12 березня Білий дім оголосив про виділення Україні екстреної військової допомоги на загальну суму 300 мільйонів доларів. США не зможуть надати Україні ще один пакет.

Про це заявила речниця Пентагону Сабріна Сінгх у соцмережі X. Вона зазначила, що остання військова допомога Україні пов’язана з необхідністю екстреної підтримки ЗСУ.

За словами Сабріни Сінгх, виділення Україні останнього пакета допомоги на 300 млн доларів було «унікальним випадком», і Пентагон не має можливості його повторити.

Речниця Міноборони США додала, що військова допомога Україні від оборонного відомства США була надана два дні тому, як термінова підтримка української армії.

Виділений 12 березня пакет безпекової допомоги нашій країні від США став першим у 2024 році. І як випливає зі слів речниці Пентагону, може стати останнім на тлі блокування додаткового фінансування України в американському Конгресі.

Нагадаємо, що Конгрес США вже кілька місяців не може схвалити нове фінансування допомоги Україні, щоб продовжувати постачання зброї нашій армії. Така ситуація виникла через розбіжність між республіканцями та демократами з питань захисту кордону, фінансування якого увійшло до пакета з допомогою Україні, Ізраїлю та Тайваню.

Як повідомляв OBOZ.UA, за інформацією речника Пентагону генерала Патріка Райдера, до нового пакету оборонної допомоги Україні входять зенітні ракети Stinger, боєприпаси для HIMARS, 155-мм артснаряди, в тому числі фугасні та касетні, а також 105-мм снаряди. Крім того, новий транш включає 84 протитанкові системи, набої для стрілецької зброї, підривні боєприпаси для ліквідації перешкод, а також запасні частини для техніки й інше допоміжне обладнання.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *