«Перезавантаження системи управління державою триває»: Зеленський пояснив відставку Данілова і нові призначення. Відео

Президент висловив сподівання на зміцнення стратегічних можливостей нашої держави прогнозувати й впливати на процеси, від яких залежить національна безпека нашої держави.

«Зміцнення України й оновлення нашої державної системи на всіх напрямах буде продовжено», – пообіцяв Зеленський.

Про відновлення після обстрілів

Президент запевнив, що відновлювальні роботи після російських обстрілів перебувають на контролі. Зокрема, йдеться про ліквідацію наслідків у Харкові.

«Сьогодні була відповідна доповідь премʼєр-міністра Дениса Шмигаля. І я вдячний усім на місцях, хто працює заради людей, хто без перерви, цілодобово робить усе, що можливо, щоб люди та підприємства були з електрикою, зв’язком, транспортом – усіма тими основами життя, які потрібні», – наголосив український лідер.

Про ситуацію на фронті

Президент привітав нацгвардійців із десятиріччям заснування силової структури. Також він відзначив конкретні підрозділи та конкретних воїнів, які заслуговують на особливу, персональну вдячність за ефективні дії на фронті в цей час:

– 1-ша президентська бригада оперативного призначення – солдат Руслан Туранов і лейтенант Дмитро Калін;

– 3-тя бригада оперативного призначення Нацгвардії – солдат Владислав Романчук, старший солдат Єгор Голубін, сержант Сергій Маришев;

– 4-та бригада оперативного призначення – солдат Артур Мізін та молодший лейтенант Руслан Мінченко;

– 5-та окрема Слобожанська бригада – старший солдат Олег Шумов, сержант Богдан Кейчин та головний сержант Олег Мірошниченко;

– 12-та бригада спецпризначення Нацгвардії – старший солдат Леонід Кубишковський та молодші сержанти Микола Галінський і Богдан Петриняк;

– 18-та Слов’янська бригада – сержант Руслан Хайменов, старший сержант Владислав Сорока і молодший лейтенант Артем Голубенко.

Також глава держави відзначив бійців Центру спеціального призначення Нацгвардії «Омега». Він подякував усім за захист держави.

Як повідомляв OBOZ.UA:

– 26 березня Зеленський звільнив Олексія Данілова з посади секретаря Ради національної безпеки та оборони України. Замість нього РНБО очолить керівник Служби зовнішньої розвідки Олександр Литвиненко.

– Данілов підбив підсумки роботи за майже чотири з половиною роки у цьому органі. Він наголосив: за все зроблене за час перебування у РНБО йому не соромно, а можливість працювати на благо України у момент найбільшого випробування у новітній історії він назвав честю.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *