Подорожував Європою під виглядом службового відрядження: заступник голови Полтавської облради отримав підозру. Фото

Заступник голови Полтавської обласної ради, який у воєнний час влаштував собі відпочинок у Португалії під виглядом «службового відрядження», отримав офіційну підозру. Тепер йому загрожує ув’язнення.

Злочин задокументували Служба безпеки України та Державне бюро розслідувань. У Telegram-каналі СБУ розповіли, що чиновник у березні 2023 року оформив відрядження до міста Бидгощ (Польща) та виїхав за межі України нібито для роботи.

Слідство вважає, що після перетину держкордону депутат виїхав в особистих справах в одну з південно-західних країн ЄС.

Заступника голови Полтавської облради підозрюють у злочині
Чиновнику оголошено підозру

Офіс генерального прокурора уточнив: у Польщі чиновник мав провести зустрічі з українцями, які тимчасово переїхали до цієї країни, нібито для вирішення їхніх соціально-побутових питань. Проте весь час «службового відрядження» чоловік провів у Португальській Республіці.

Коли він повернувся до України, то прозвітував про «успішно виконану мету відрядження» і навіть отримав за час, проведений в ЄС, зарплату.

Правоохоронці досліджували витяги з банківських карток фігуранта. Виявилося, що за кордоном він активно відвідував ресторани, магазини, платив за проживання в готелях.

«Також, за наявними даними, під час перебування за кордоном він підписав доручення на іноземну громадянку для придбання нерухомості в Євросоюзі«, – додали у СБУ.

Під час обшуків у депутата вилучено оригінали документів, у тому числі іноземних, про його проживання й маршрути поїздок за межами України.

Також виявлено мобільні телефони, які підтверджують незаконну діяльність чиновника.

Посадовій особі оголошено про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:

  • – ст. 366 (службове підроблення);
  • – ст. 190 (шахрайство);
  • – ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут або використання підроблених документів, печаток, штампів).

Вирішується питання про обрання заступнику голови Полтавської облради запобіжного заходу.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *