Помер відомий український журналіст, засновник «Дзеркала тижня» Володимир Мостовий

9 листопада на 77-му році життя помер відомий український журналіст, засновник газети «Дзеркало тижня» Володимир Мостовий. 17 років він керував популярним виданням, залишив по собі ціле покоління співробітників преси.

Трагічну новину повідомили його колеги з редакції. Вони висловлюють співчуття родині журналіста і сумують самі.

«Ми втратили людину, яка мала енциклопедичні знання, унікальне почуття гумору й такту, оптимізм і колосальну віру в Україну. Сьогодні дуже багато хто втратив не лише Вчителя, а й рідну та близьку людину», – написали в епітафії.

У колективі «Дзеркала тижня» додали, що Володимир Павлович ніколи не приймав нагород та премій із рук будь-якої влади. Він завжди працював на совість на користь людей і громадянського суспільства.

«Людина, яка створила перше в незалежній Україні аналітичне та розслідувальне видання, не матиме місця на центральній алеї Байкового цвинтаря – він залишиться із сім’єю, де завжди черпав сили та віддавав їх справі, друзям, колегам», – зазначили в некролозі засновника газети.

Усі, хто хоче провести в останню путь заслуженого журналіста, можуть взяти участь у похоронній процесії у суботу, 11 листопада, о 12:00. Місце зборів – київський крематорій на Байковій, 16.

Помер відомий український журналіст, засновник "Дзеркала тижня" Володимир Мостовий
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *