Понад пів року вважався зниклим безвісти: на фронті загинув телеведучий Петро Цурукін

На війні проти російських окупантів загинув військовослужбовець, український телеведучий і редактор Петро Цурукін. 33-річний Герой був родом із Трускавця Львівської області.

Понад пів року Цурукін вважався зниклим безвісти. Проте Трускавецька міська рада на своїй сторінці у Facebook 18 березня підтвердила, що воїн віддав життя за Україну.

Загинув Петро Цурукін
Підтвердилася смерть телеведучого, який зник безвісти на війні

«Висловлюємо щирі співчуття мамі Лесі Василівні, родині, друзям і всім, хто знав покійного Петра», – написали представники міськради.

Петро Цурукін віддав за Україну найцінніше – своє життя
Воїн Петро Цурукін

Цурукін (1990 року народження) працював на телеканалі СТБ головним редактором проєкту «Один за всіх», також був ведучим телеканалу Kyiv Liveповідомив Інститут масової інформації. Після повномасштабного російського вторгнення чоловік приєднався до Сил оборони України.

Цурукін працював на телебаченні
Медійник деякий час працював на СТБ

За даними ІМІ, він став 74-м медійником, який загинув внаслідок російської агресії проти України.

Шеф-редактор СТБ Ігор Войцишевський розповів у Facebook, що з 2012 року Цурукін працював на різних проєктах і за цей час «став вірним другом, крутим професіоналом і надійним плечем для всіх, кому пощастило його знати».

На фронті у воїна був позивний «СТБ». «Він любив життя, свою країну й улюблену роботу, та у 2023 році вирішив пристати до лав ЗСУ і захищати нас із вами», – розповів шеф-редактор.

Петро Цурукін став на захист України
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *