Понад 10 тисяч: українцям з “Армії відновлення“ підвищили зарплати

Кабмін підвищив оплату праці учасників «Армії відновлення» у півтора рази. Таким чином, тепер за умови виконання норми їхня зарплата становитиме понад 10 тисяч гривень.

Про це повідомила прес-служба Мінекономіки.

Досі праця працівників «Армії відновлення» оплачувалася не вище розміру мінімальної зарплати. Таким чином, за умови виконання норми, працівники отримували не більше 6700 грн на місяць. Однак тепер розмір їхньої основної та додатково зарплати у сумі становитиме 10 050 грн.

Причому вже незабаром ця цифра ще зросте. Справа в тому, що з 1 січня 2024 року планують збільшити мінімалку. Тому після зростання мінімалки максимальна зарплата працівників «Армії відновлення» становитиме 10 650 грн. А потім із другого півріччя, після чергового збільшення мінімалки, їхня зарплата становитиме 12 000 грн

Понад 10 тисяч: українцям з “Армії відновлення“ підвищили зарплати

«Армія відновлення» вже рік як функціонує у різних містах України. За цей час до неї приєдналися 62 тисячі безробітних. Усі вони виконують суспільно корисні роботи. Характер цих робіт залежить від конкретного регіону. Звичайно, більше роботи в регіонах, розташованих поблизу зони бойових дій, або в тих, що були нещодавно деокуповані.

Учасники «Армії відновлення» здебільшого трудяться на розчищення завалів, розчищення доріг, розвантаження гуманітарної допомоги. Жіноча половина армії надає соціальну допомогу біженцям, займається консервуванням продуктів для армії, плетенням маскувальних сіток.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *