Потепління до +16 градусів і сильний вітер: синоптики дали прогноз погоди на середу, 7 лютого

У середу, 7 лютого, погода в Україні проявить цілком весняні капризи – очікується потепління, сильний вітер та дощ зі снігом. При цьому подекуди стовпчики термометрів «доповзуть» до +17.

Про це повідомили в Укргідрометцентрі. За прогнозами синоптиків, день буде вологим.

На погоду в Україні впливають атмосферні фронти, які принесли опади. Так, у середу, 7 лютого, практично по всій території країни очікуються дощі, місцями з мокрим снігом. Без істотних опадів обійдеться лише на Одещині, Прикарпатті та Закарпатті.

Повітряні потоки переважають західного та південно-західного напрямку. Цього дня очікується сильний вітер, пориви 15-20 м/с, а на високогір’ї Карпат навіть до 25-30 м/с.

У більшості західних, південних областях, а також в Криму та на Вінниччині температура вночі становитиме +1…+6, а в денні години +8…+13. На Одещині навіть до +17.

У східних та Сумській областях, а також в Карпатах вночі -1…-6, вдень +2…+7.

На решті території вночі очікується від +3 до 2 градусів морозу. Вдень +2…+8.

Потепління до +16 градусів і сильний вітер: синоптики дали прогноз погоди на середу, 7 лютого

Метеорологи попередили про небезпечні метеорологічні та гідрологічні явища.

Через сильний вітер 7 лютого в Україні, крім півдня та південного сходу, оголошено І рівень небезпечності – жовтий.

Потепління до +16 градусів і сильний вітер: синоптики дали прогноз погоди на середу, 7 лютого

Внаслідок нестійкого температурного режиму, продовжуватиметься підвищення рівнів води та при руйнуванні льоду можливі різкі коливання рівнів на ділянці Верхнього Дніпра Неданчичі-Дніпровське, пригирловій ділянці Прип’яті (зона ЧАЕС) та річках суббасейну Десни (Київська, Чернігівська, Сумська обл.) з подальшим затопленням та утриманням води на заплаві Десни біля м. Новгород-Сіверський, с. Морівськ, початковим затопленням садово-дачної забудови, доріг на заплаві біля м. Чернігів, з порушенням транспортного сполучення з окремими селами у Новгород-Сіверському, Корюківському, Ніжинському районах Чернігівської області та Шосткинському районі Сумської області, утриманням затоплення заплави й переливу автодороги місцевого значення на притоці Десни р. Снов у Чернігівському районі Чернігівської області. В цих регіонах оголошено І рівень небезпеки – жовтий.

А на Верхньому Дніпрі утримуватиметься значне затоплення заплави з порушенням транспортного сполучення ряду прирічкових сіл водами Дніпра і Сожу та можливим початковим затопленням житлових будинків окремих сіл у Чернігівському районі Чернігівської області. Тут оголошено ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

Потепління до +16 градусів і сильний вітер: синоптики дали прогноз погоди на середу, 7 лютого

Як повідомляв OBOZ.UA, в Україні цього тижня синоптики прогнозують нетипову для лютого погоду. Зокрема, коли на в одних районах може вдарити мороз, в інших – потепліє до 17 градусів.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *