«Потрібно тисячі станцій РЕБ»: в Україні планують збільшити виробництво захисту від БПЛА

В Україні планують організувати масштабне виробництво засобів радіоелектронної боротьби, а також наземних безпілотних платформ. Ринок БПЛА за минулий рік вдалося збільшити у сто разів, і за таким же прикладом розвиватимуть ринок РЕБ.

Про це у ефірі телемарафону в неділю, 7 січня, розповів віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Глава відомства зазначив, що через те, що на фронті велика кількіть дронів як наших, так і дронів ворога, постає питання радіоелектронної боротьби.

Тих комплексів РЕБ, які є у наявності зараз, вже недостатньо.

За словами Федорова, разом з міністерством оборони та Генеральним штабом Збройних Сил України тривають обговорення про те, щоб відкрити ринок і запустити на нього максимальну кількість гравців.

«Нам потрібні тисячі станцій радіоелектронної боротьби, окопного РЕБ», – сказав міністр.

За словами Федорова, нещодавно також було укладено перший контракт на велику кількість турелей для дистанційного керування кулеметів.

«Це перші результати відкриття ринку наземних платформ. Наземні безпілотники, які дистанційно керуються, будуть мінувати, розміновувати, будуть виконувати функції евакуації, підвозити боєприпаси», – сказав він.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *