ПриватБанк встановлює нові умови клієнтам: хто не зможе переказати гроші або зняти готівку з кредитки

Приватбанк змінює правила використання кредитних коштів для деяких клієнтів. Якщо банку здається, що операції можуть бути з високим ризиком або клієнт має труднощі з погашенням боргу, йому можуть заборонити переказувати кредитні кошти або знімати готівку з кредитки.

Про це в банку розповіли у відповідь на скаргу клієнта на профільному форумі «Мінфін». Як розповів клієнт банку, він не зміг переказати кредитні кошти зі своєї картки на іншу картку. Також виявилося, що він більше не може знімати з неї готівку. Щоправда, все ще є можливість сплачувати за покупки кредитними коштами.

«Якби через війну, але війна вже майже рік іде, і все працювало. Прострочень ніколи не було, ідеальна кредитна історія», – поскаржився клієнт. У відповідь у банку зазначили, що постійно переглядають умови використання кредитних коштів (як і розмір кредитного ліміту). І при цьому враховують сотні показників.

«Кредитна історія також враховується, проте це не єдиний і не головний чинник, адже кожен із показників має свою вагу і впливає на кінцеве рішення. У разі зняття такого обмеження банк надсилає повідомлення», – зазначили у ПриватБанку.

До речі, якщо банку здасться, що клієнт використовує свій рахунок для сумнівних операцій, картки можуть заморозити навіть без попередження. Це правило стосується не лише «Привату», а й усіх українських банків.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *