ПРОГРАМА «З ТУРБОТОЮ ПРО КОЖНОГО» БУДЕ РОЗШИРЕНА. КОМАНДА «УДАРУ» ІНІЦІЮЄ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ

Необхідність оновлення програми “З турботою про кожного” для допомоги жителям майбутньої Броварської ОТГ постала вже давно. Адже після виборів 17 січня об’єднаються Броварська міська рада, Княжицька та Трибухівська сільські ради, і в них буде спільний бюджет – значно більший ніж був до цього, і тому необхідно збільшу- вати та розширювати підтримку людей, які живуть в місті і в селах. За словами Віталія Кличка, наразі в країні склалась складна соціально-економічна ситуація, епідемія коронавірусу та глибока економічна криза, тому необхідно робити кроки для посилення різних видів допомоги соціально незахищеним верствам населення.

ПРОГРАМА «З ТУРБОТОЮ ПРО КОЖНОГО» БУДЕ РОЗШИРЕНА. КОМАНДА «УДАРУ» ІНІЦІЮЄ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ

За цих складних умов, київський міський голова запропонував за підтримки політичної партії «УДАР» оновити програму допомоги броварчанам «З турботою про кожного», яку 5 років тому запровадив броварський міський голова Ігор Сапожко.

Програма «З турботою про кожного» покликана підтримати кожного, хто опинився у складних життєвих умовах, адже держава підтримує не настільки, щоб можна було говорити про повноцінну турботу та захист.

Також Віталій Кличко зазначив, що готовий поділитися з Ігорем Сапожком напрацюваннями однієї з кращих в Україні соціальних програм – «Турбота. Назустріч киянам», якою передбачена адресна допомога незаможним верствам населення та пільговим категоріям громадян. Зокрема необхідно працювати над механізмом щодо можливості одержання броварчанами допомоги не лише в межах своєї громади, але й у місті Києв.

Саме тому було прийнято спільне рішення розпочати обговорення створення нової розширеної програми “З турботою про кожного”, щоб допомоги мешканцям громади. За допомогою широкого анкетування, яке організує політична партія «УДАР», будуть опитані мешканці всіх населених пунктів майбутньої Броварської громади, і саме вони визначатимуть, якою буде оновлена програма, які додаткові види допомоги будуть до неї включені: чи доплати до пенсій малозабезпеченим, чи матеріальна допомога на лікування, чи безкоштовне страхування дітей.

Жителі громади, які пройдуть опитування раніше, першими скористаються усіма можливостями оновленої програми допомоги і першими одержать передбачені пільги.

https://brovary24.online/

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *