Протитанкові рови та лінії загородження: Херсонська ОВА показала будівництво другої лінії оборони

На фронті продовжується активне зведення нової лінії оборони. Адміністрація Херсонської області показала процес їх будівництва на своєму напрямку.

Ці фортифікації включають десятки кілометрів протитанкових ровів та лінії загородження. Відповідне відео показав очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Так, на території Херсонщини активно створюють кілометри протитанкових ровів та невибухових загороджень. Мета цієї роботи – забезпечити захист вже звільнених територій.

«Кілометри протитанкових ровів та невибухових загороджень. Таку другу лінію оборони споруджуємо на Херсонщині. Робимо це з однією метою – захистити уже звільнені території», – йдеться в повідомленні.

Прокудін додав, що особисто перевірив хід робіт на одній з відповідальних ділянок. Будівельники працюють щодня, без перепочинку та вихідних, оскільки завершити роботи треба якнайшвидше.

«Дякую нашим воїнам, які стійко боронять Херсонщину! А також фахівцям, які зміцнюють обороні рубежі», – додав очільник ОВА.

Протитанкові рови та лінії загородження: Херсонська ОВА показала будівництво другої лінії оборони. Відео
Протитанкові рови та лінії загородження: Херсонська ОВА показала будівництво другої лінії оборони. Відео

Нагадаємо, на Запорізькому напрямку також продовжується будівництво оборонних фортифікацій. Ідеться про зуби дракона, бетонні укриття, траншеї та вогневі позиції.

 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *