Пташка з «Азовсталі» отримала новий нагрудний знак від Залужного: про що мова

Катерина Поліщук — українська військовослужбова, яка на рівні з чоловіками боролась за «Азовсталь» і пережила російський полон, зараз отримує нову нагороду від Залужного.

Про це розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Instagram Катерини та Вікіпедію.

Катерина Поліщук отримала нову нагороду від Залужного

Та сама Пташка, яка співала бійцям «Азову» та своїм голосом підіймала бойовий дух своїх побратимів, зараз займається ще й допомогою українській армії, за що днями отримала нову нагороду від Валерія Залужного.

Катерина поділилась цією новиною у соціальній мережі. Дівчина виклала фото, де показала подяку та саму відзнаку на біло-жовтій стрічці.

«Поліщук Катерина Олександрівна наказом Головнокомандувача Збройних Сил України відзначена почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України за сприяння війську», — написано у нагороді Пташки.

Пташка з "Азовсталі" отримала новий нагрудний знак від Залужного: про що мова

Скриншот

«Дякую всім, хто допомагає підтримувати воїнів. Це ваша заслуга! Дякую! Валерій Федорович», — написала Катерина під фото.

Пташка дійсно дуже активно допомагає бійцям окремих бригад, вона збирає кошти для закупівлі необхідних приладів, техніки та озброєння, адже вона як ніхто знає, як воювати, коли не вистачає найнеобхіднішого.

А оскільки, виходячи зі stories Поліщук в Instagram, вона знову повернулась на фронт аби боронити країну разом зі своїми побратимами та паралельно допомагати завдяки зборам для армії.

Катерина регулярно викладає звіти своїх закупівель і вона сама військова, тому не дивно, що Валерій Залужний виділив такою особливою нагородою саме Пташку.

Пташка з "Азовсталі" отримала новий нагрудний знак від Залужного: про що мова

Скриншот

За які заслуги нагороджують відзнакою «За сприяння війську»

Нагрудним знаком «За сприяння війську» нагороджуються в першу чергу працівники Збройних Сил України, а також:

  • за значний особистий внесок у розбудову і розвиток Збройних Сил України
  • зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сферах життєдіяльності Збройних Сил України
  • популяризацію та просування іміджу Збройних Сил в Україні й світі, значний внесок у підтримку української героїки та військово-патріотичного виховання.
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *