Під Києвом у укритті для дитячого садка збудували туалети без дверей (фото)

У місті Українка Обухівського району для дитячого садка збудували укриття. Але туалет у ньому не передбачений для нормального користування. Річ у тому, що там немає дверей.

Про цей факт повідомили у Telagram-каналі OBUKHIVFIRST .

Деталі інциденту

Зазначається, що таке укриття збудували у дитячому садочку «Хоровод». Цікаво, що міський голова Олександр Туренко навіть встиг похвалитися тим, що «про дітей подбали».

«Ми завжди знали, що цивілізаційно-озвірілі — варвари. Ситуація з туалетами, яку вони продемонстрували під час окупації Київської області, ще раз підтвердила це. Отже, був зафіксований їхній побутовий імператив: дірка в підлозі та практично публічна, тюремна дефекація», — йдеться у повідомленні.

Після будівництва укриття піднялася хвиля обурення.

«Чому не можна заразу робити нормальні перегородки з дверима в туалетних кімнатах? Це не великі витрати. Ось посадити на той унітаз посадових осіб одразу двох поряд за компанію, а поряд ще двох поставити руки мити», — написала Наталія Щеголенко.

Під Києвом у укритті для дитячого садка збудували туалети без дверей (фото)Під Києвом у укритті для дитячого садка збудували туалети без дверей (фото)

В Українці збудували в укритті туалети без дверей (фото: t.me/OBUKHIVFIRST)

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *