Під українським кордоном стоїть багатотисячне російське військо: повідомлення від командування об’єднаних сил ЗСУ

РФ не припиняє військової агресії і не робить перерви навіть на свята. Ба більше, як з’ясувалось, під українським кордоном стоїть багатотисячне російське військо. Про це стало відомо із інформації, оприлюдненій командуванням об’єднаних сил ЗСУ.

Ворог продовжує обстрілювати прикордонні райони України. Окупанти здійснюють атаки балістичними та керованими ракетами з території Курської, Брянської та Бєлгородської областей. Крім того, росіяни використовують для завдання ударів авіацію та БПЛА.

Загарбники атакують як військові об’єкти, так і об’єкти енергетичної, промислової і транспортної інфраструктури. Нерідко трапляються влучання і в житлові будинки, школи, лікарні, торговельні центри та у склади з гуманітарною допомогою. В атаках на прикордонні регіони України задіяні тисячі військових країни-агресора.

Під українським кордоном стоїть багатотисячне російське військо: повідомлення від командування об'єднаних сил ЗСУ

«Для виконання цих завдань країна-агресор розгорнула угруповання військ загальною чисельністю близько 19 тисяч осіб, озброєних танками, бойовими броньованими машинами, артилерійською і ракетною технікою, засобами протиповітряної оборони та оперативно-тактичними ракетними комплексами», — повідомляє прес-служба Командування об’єднаних сил ЗСУ.

Водночас у відомстві зазначають, що, відповідно до даних моніторингу активності ворога, у прикордонних регіонах РФ та Білорусі формування ударних угруповань  не спостерігається.

Нагадаємо, американські експерти вважають, що війна в Україні триватиме щонайменше до 2025 року.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *