Разом із попитом впали і ціни: в Україні різко подешевшали генератори та туристичні плити

Ціни в середньому знизилися на 10-15 тисяч, є й бюджетніші варіанти зі своїми перевагами. Щойно в Україні почали масово відключати електроенергію після атак російських окупантів, на ринку значно підвищився попит на альтернативні джерела енергії. Українці скуповували генератори для особистого користування та бізнесу, але згодом ситуація стабілізувалася.

Попит потихеньку знижується, а за ним і ціни. Одночасно генератори зовсім були в дефіциті, а продавці вміло спекулювали на цьому і підвищували вартість у два, а то й в три рази. На даний момент такі прилади стали доступнішими.

 
Генератор. Фото: Youtube
Генератор. Фото: Youtube
 

 

За даними моніторингу цін із великих сайтів з продажу техніки, можна помітити, що ціни в середньому знизилися на 10-15 тисяч. Ті моделі, що раніше коштували 60-70 тисяч, зараз реалізують по 40-50 тисяч. Ті, що коштували 50, можна знайти за 35 тисяч.

Для українців представлено широкий вибір. Є й більш бюджетні варіанти, з різними характеристиками та перевагами.

Ціни на генератори, скріншот
Ціни на генератори, скріншот
 

Але не лише генератори впали у ціні. Також подешевшали газові туристичні плити, якими дуже зручно користуватися у разі відключення світла, якщо немає звичайної газової плити. Перед новим роком їх продавали загалом від 2000 гривень, а зараз від 600 гривень.

 

 
Ціни на туристичні плити, скріншот
Ціни на туристичні плити, скріншот
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *