«Реакція США не була позитивною»: Зеленський назвав умову припинення ударів по російських НПЗ

Реакція США на атаки українських безпілотників по російських нафтопереробних заводах не була позитивною. Однак вони припиняться лише тоді, коли держава-терорист Росія припинить свої обстріли української енергосистеми.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню The Washington Post. Він пояснив, що російські безпілотники, ракети і високоточні бомби проривають українську оборону, атакуючи енергетичні об’єкти та іншу важливу інфраструктуру. Україна не має іншого вибору, окрім як завдавати справедливих ударів у відповідь.

«Реакція США не була позитивною«, – зазначив Зеленський, однак зауважив, що Білий дім не може обмежити використання Україною власного озброєння.

«Ми використовували свої безпілотники. Ніхто не може сказати нам, що ви не можете», – пояснив президент.

Він наголосив: якщо російські атаки на українську енергетику зупинити неможливо, то РФ має заплатити аналогічну ціну – обстріли російських НПЗ продовжуватимуться.

«Їхнє суспільство має навчитися жити без бензину, без дизеля, без електрики. … Це справедливо», – вважає український лідер.

"Реакція США не була позитивною": Зеленський назвав умову припинення ударів по російських НПЗ

«Коли Росія зупинить ці дії, ми зупинимося», – запевнив він.

Зеленський наголосив, що наразі в Україні є термінова потреба в ракетах великої дальності ATACMS-300. Їх, за словами президента, буде використано не проти російської території, а проти аеродромів у тимчасово окупованому Криму.

«Коли Росія знатиме, що ми можемо знищити ці літаки, вони не атакуватимуть із Криму. Це як з морським флотом. Ми витіснили їх з наших територіальних вод. Тепер ми витіснимо їх з аеропортів у Криму», – переконаний український лідер.

Як повідомляв OBOZ.UA:

– Дані російського порталу Росстат свідчать про суттєве скорочення виробництва бензину в РФ. За тиждень із 18 по 24 березня було вироблено на 7,4% менше, ніж за попередній.

– Військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко висловив думку, що в оточенні кремлівського диктатора Володимира Путіна всі розуміють наслідки українських атак по їхніх НПЗ, але визнавати не збираються. Водночасудари по «нафтодоларах» сильно впливають на економіку країни-агресорки.

– Видання FT повідомило, що американські високопосадовці начебто побоюються, що атаки на російські НПЗ можуть призвести до підвищення цін на пальне, зокрема у США. Публікація вийшла 22 березня – саме у день, коли Росія здійснила наймасованішу атаку на енергооб’єкти України за останній час.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *