Резніков: антикремлівська коаліція налічує 54 держави, всі вірять у перемогу України

Міжнародні партнери та союзники України рішуче налаштовані на перемогу нашої держави у війні з Росією. Уже 54 країни приєднались до антикремлівської коаліції – втоми від допомоги Києву у них немає.

Про це повіломив очільник Міністерства оборони України Олексій Резніков в ефірі телеканалу FREEДОМ у понеділок, 20 лютого. Він наголосив, що партнери не просто вірять в Україну, але й хочуть були залучені до перемоги українського народу над російським агресором.

Усі держави розуміють, що нашій армії для переваги над окупантами потрібно якомога більше зброї. Заяви, які лунали на початку повномасштабного вторгнення про те, що Україна протримається три тижні, а Київ – три дні, змінилися на те, що «другую армію світу» можливо перемогти на полі бою.

«Усі вірять у перемогу України, всі хочуть цієї перемоги. Зараз всі розуміють, що російську армію реально стримати й перемогти. Ми це довели всьому світу. Світ надихається героїзмом наших захисників та усіх українців. І вони хочуть бути співавторами нашої перемоги», – зазначив Резніков.

За словами глави Міноборони, партнери розуміють, що ЗСУ необхідно йти у контрнаступ, тому армія має отримати більше зброї. Він запевнив, що на засіданнях у форматі «Рамштайн» не йдеться про перемовини з РФ – тільки про військову допомогу Україні.

«Усі розуміють, що нам потрібно зупинити росіян та звільнити тимчасово окуповані території. Я погоджуюся з Марком Міллі в тому, що Росія не досягне своєї мети в Україні на полі бою. Її мета – відновити радянську російську імперію, поглинути Україну, Білорусь, Литву, Латвію, Естонію, Польщу. Ця мета для них є недосяжною, ми не дамо їм це зробити», – додав міністр.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *