«Російська ІПСО»: Данілов розставив крапки над «і» щодо проведення виборів в Україні

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що вибори в нашій країні не будуть проводити до завершення війни з РФ. Про це можна буде говорити лише після припинення дії воєнного стану. 

Про це Данілов сказав у понеділок, 18 вересня, в ефірі телемарафону «Єдині новини». Він також зазначив, що причиною такої популярності теми виборів у інформаційному просторі України є інформаційно-психологічна операція країни-агресора РФ. 

Саме через дії Росії та статті деяких ЗМІ склалася думка про те, що проведення виборів в Україні нібито вимагають партнери нашої держави. 

«Спочатку запустила ІПСО Російська Федерація, потім деякі з видань почали говорити, що це нібито вимога наших партнерів. Такої вимоги немає і не може бути, тому що, наголошую, у нас чітко прописані у законодавстві всі ці процеси. Як закінчиться війна, якщо не буде воєнного стану, тоді ми можемо про це починати говорити», – сказав секретар РНБО. 

Він наголосив, що питання виборів під час війни є дуже небезпечним. «Якщо в окопи зайдуть агітатори, це може драматично закінчиться для нашої країни», – каже Данілов. 

Раніше Данілов уже казав, що в Україні під час війни організувати вибори практично неможливо. Він зазначив, що передвиборча агітація не може проходити в окопах, де зараз перебувають сотні тисяч українців.

Нагадаємо: парламентські вибори в Україні були заплановані на жовтень 2023 року, а президентські – на весну 2024 року. Але через воєнний стан провести їх неможливо, оскільки це забороняє закон. Отже, голосування можливе лише після закінчення війни. 

Як відомо, Виборчий кодекс України зобовʼязує розпочати виборчий процес не пізніше місяця з дня припинення або скасування воєнного стану

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *