Росія накопичила понад 800 ракет: в «Укренерго» озвучили прогноз щодо проходження зими

Країна-терористка Росія, ймовірно, має близько 870 високоточних ракет оперативно-стратегічного та стратегічного рівня. Проте енергосистема України має витримати атаки окупантів.

Про це розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький в етері Media Center Ukraine. Він зазначив, що ризики є, бо 800 ракет – це не малий ресурс для того, щоб щось пошкодити в енергосистемі.

«Енергосистема України витримає будь-які атаки з боку ворога і в весну увійдемо з робочою енергосистемою. Думаю, що всі будемо зі світлом теж», – сказав Кудрицький. За його словами, енергосистема країни взимку виживе, хоча можуть виникнути проблеми через обстріли. Кудрицький підкреслив, що на майбутнє – найкращим захистом для української генерації є її розосередження.

Як повідомлялося, в Україні напередодні зими спростили вимоги до ввезення на територію країни енергетичного обладнання. Зміни, зокрема, зачепили імпорт генераторів та трансформаторів. Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів на засіданні 17 листопада, повідомив глава уряду Денис Шмигаль.  

За словами глави Кабміну, нові правила передбачають зупинення дії шести технічних регламентів. Вони застосовувалися при ввезенні та продажу енергетичного обладнання. «Тепер для низки цих товарів не потрібна буде декларація про відповідність та маркування знаком відповідності», – зазначив Шмигаль. Точного переліку обладнання він не озвучив.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *