Росія проводить мобілізацію в окупованих містах: у ГУР сказали, де ситуація найгірша

Країна-агресор намагається поповнити втрати у живій силі не лише за рахунок прихованої мобілізації в РФ, а й за допомогою «полювання» на українських чоловіків у тимчасово захоплених містах нашої країни. Найгірша ситуація – в окупованих містах Луганської та Донецької областей.

Про це у п’ятницю, 10 листопада, в ефірі телемарафону розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов. За його словами, на захоплених російськими військами територіях Донбасу йде «повномасштабна мобілізація».

На другому місці – окупований Крим. За словами Юсова, навіть за дев’ять років окупації росіяни не довіряють місцевому населенню українського півострова, тому проводять там посилені фільтраційні заходи.

Також воєнні злочинці з Росії видають повістки чоловікам у захоплених містах у Херсонській та Запорізькій областях. Там росіяни продовжують роздавати паспорти країни-агресора, а одразу після примусової паспортизації йде постановка на облік та підготовка до примусової мобілізації.

Як каже представник ГУР, Кремль поставив завдання проводити на окупованих українських територіях такі ж мобілізаційні заходи, як і в самій Росії. Всі ці заходи фіксуються Україною і надалі причетні до них понесуть покарання.

«Якщо є  можливість уникнути отримання паспорта РФ – це потрібно робити. Тому що російський паспорт – пряма дорога до примусової мобілізації в окупаційне військо», – додав Юсов.

Росія проводить мобілізацію в окупованих містах: у ГУР сказали, де ситуація найгірша
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *