«Рішення буде»: в ОП висловилися про повернення чоловіків з Європи. Відео

Країни Євросоюзу мають ухвалити рішення щодо повернення українських чоловіків з-за кордону. І це рішення має бути одностайним.

Такі сподівання у інтерв’ю литовському виданню Delfi висловив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. На його думку, те, що чоловіки призовного віку, які «ведуть бездіяльний спосіб життя, це манефестують», погіршує репутацію України

«Необхідне загальноєвропейське рішення. Це абсолютно точно. Мені подобається, що ця дискусія зараз триває в Європі, тому що це дійсно виглядає дещо дивно. Бо наша країна стікає кровʼю, вона воює, а є репутаційно дивна складова, коли дуже багато молодих людей, які в перші місяці війни встигли виїхати, мало того що не підтримують свою країну, яка воює ці два роки», – заявив він і додав, що такі дискусії це добре.

Подоляк наголосив, що Європа «через довгі розмови, але прийде до правильного рішення». 

«На мою думку, це рішення буде прийнято. І це змушує молодих людей зараз задуматися, де вони, що вони та як вони почуватимуться вже завтра. Не буває так в житті, що хтось платить максимальну ціну, а хтось насолоджується цим міжчассям, а потім приїде і буде казати, що теж підтримував Україну в моменту найважчого історичного випробування», – резюмував свою думку Подоляк. 

Раніше стало відомо про те, що Польща, як і інші демократичні країни ніколи не підуть на такий крок, як видача Україні військовозобов’язаних чоловіків, яких дома кваліфікують як ухилянтів, а за кордоном вони визнані біженцями. А консульське обслуговування громадян стосується внутрішньої політики країни, а не зовнішньої.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *