СБУ знешкодила групу людей, які наводили ракети та бомби на житлові квартали Херсона

СБУ нейтралізувала підпілля в місті Херсон. Троє учасників коригували ворожі удари по місту.

Саме за координатами фігурантів наприкінці вересня окупантами було зруйновано два приватних житлових будинки. Ще п’ять – пошкоджено. Унаслідок обстрілу 10 осіб отримали травми. 

Організатором був колишній підприємець, який перейшов на бік ворога після захоплення міста. Він влаштувався майстром до «Херсонської залізниці» рф. Там він проводив технологічні роботи для руху ешелонів з військовою технікою росіян. Потім зрадник потрапив у поле зору фсб, після чого його завербували. 

Після звільнення Херсона зловмисник «заліг на дно», однак потім вийшов на зв’язок зі своїм куратором з окупованої частини Херсонської області та отримав від нього завдання. Чоловік створив власну групу інформаторів з двох проросійськи налаштованих місцевих. Один з них знімав поставні сюжети для ворожого  «риа новости» під час захоплення міста. 

Після створення групи учасники визначали координати компактної забудови та проживання громадян на території Херсона. Також вони визначали пункти базування та переміщення ЗСУ. Відомості ворогу передавали через анонімні месенджери. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *