Світла стає потроху більше: енергоспоживання у Києві обмежено на третину

Обмеження енергоспоживання у Києві залишається суттєвим і становить третину від необхідного, майже 40% доступного обсягу йде на критичну інфраструктуру.

Про це повідомив гендиректор енергопостачальної компанії YASNO Сергій Коваленко.

“Здається, що світла стає потроху більше, а годин із можливими відключеннями має бути менше. Але все не настільки добре, як деякі зазначають, – обмеження на місто залишається значним, понад третини споживання. А з наявного обсягу майже 40% йде на критичну інфраструктуру “, – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, на 7 грудня забезпечувалося орієнтовно 70% потреб житлових будинків, що на 7% більше, ніж на день раніше. Показники споживання у Києві у мирний час становили близько 1500 МВт.

 Як повідомлялося, ДТЕК анонсував нові графіки стабілізаційних відключень у Києві залежно від дефіциту електроенергії в системі. Ці графіки складаються із трьох категорій. Білий колір на графіку означає, що світло є і нині його наявність гарантовано, сірий колір на графіку: в цей час не буде світла, світло-сірий колір на графіку: можливі відключення, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватися.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *