Союзники провели з Україною таємні переговори щодо мирного плану — Bloomberg

Минулого місяця Україна, її союзники з «Великої сімки» та невелика група країн Глобального Півдня провели секретну зустріч, щоб обговорити умови Києва щодо проведення мирних переговорів із росією.

Про це пише Bloomberg із посиланням на джерела

 

Секретна зустріч радників з національної безпеки відбулася 16 грудня в Саудівській Аравії і послідувала за більш масштабними та публічними зустрічами для обговорення Формули миру.

За інформацією видання, на зустрічі були присутні, зокрема представники Індії, Саудівської Аравії та Туреччини. А ось Китай, Бразилія та ОАЕ своїх представників не надіслали. Росію на зустріч не покликали.

Як розповіли джерела, секретність була частково спрямована на те, щоб «країни-учасниці почувалися комфортніше». Такий формат також дозволив провести більш вільне та відверте обговорення Формули миру, а також принципів потенційної взаємодії з росією у майбутньому.

 

На зустрічі Київ та союзники з «Великої сімки» підтвердили свою точку зору, що справедливий мир включає територіальну цілісність та суверенітет України.

Ще один раунд переговорів Україна та союзники запланували у Швейцарії наступного тижня напередодні Всесвітнього економічного форуму у Давосі та запросили понад 100 країн, повідомили джерела.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *