Стало відомо, чи запровадять у 2023 році обов’язковий техогляд автомобілів

У 2023 році в Україні не вводитимуть обов’язковий техогляд усіх легкових автомобілів, як раніше очікувалося. Про це повідомило видання UBR.ua із посиланням на Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури.

Раніше в деяких українських ЗМІ з’явилися публікації, в яких йшлося про те, що в 2023 році в Україні введуть обов’язковий техогляд легкових автомобілів, оскільки це передбачає договір про асоціацію з Євросоюзом. Але жодних офіційних підтверджень цьому не наводилося.

Щоправда, ще у квітні 2021 року на сайті Міністерства інфраструктури з метою публічного обговорення опублікували законопроект, який передбачає запровадження обов’язкового техогляду для всіх легкових автомобілів. Передбачалося, що технічний стан легкових автомобілів потрібно буде перевіряти через 4 роки після реєстрації, а потім кожні 2 роки. Техогляд також повинен був потрібний для автомобілів після перереєстрації або ДТП (якщо пошкоджено системи безпеки тощо).

Стало відомо, чи запровадять у 2023 році обов'язковий техогляд автомобілів

Очікувалося, що обов’язковий техогляд легкових автомобілів у нашій країні розпочне діяти з вересня 2022 року. Потім почали говорити про 2023 рік. Тепер з’ясувалося, що й у 2023 році це нововведення не з’явиться. Безперечно, це хороша новина для власників старих машин, адже саме вони могли найбільше постраждати від цього нововведення. Якщо і буде обов’язковий техогляд усіх легкових автомобілів, то не раніше, ніж скасують воєнний стан.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *