Субсидія сім’ям з автомобілем: українцям розповіли, чи можна на неї розраховувати

Сім’ї з автомобілем ризикують не одержати субсидію на оплату комунальних послуг. Для того, щоб сім’я з машиною могла розраховувати на субсидію, автомобіль повинен бути «немолодим» і єдиним у господарстві.

Про це повідомила прес-служба Пенсійного фонду України.

Отже, наявність автомобіля в сім’ї зовсім не означає, що сім’я не отримає субсидії. Але тут є жорсткі умови. Якщо вік автомобіля не перевищує п’яти років, субсидію сім’ї не дадуть. Якщо ж автомобілю понад 5 років, і за рештою умов сім’я може претендувати на субсидію, то, швидше за все, вона цю допомогу отримає.

Субсидія сім'ям з автомобілем: українцям розповіли, чи можна на неї розраховувати

Крім того, субсидію можна отримати, маючи дві машини або навіть більше двох. Але тут набирає чинності інша умова: всі ці автомобілі мають бути старшими за 15 років. Якщо хоча б один із них буде «молодшим» 15 років, допомоги від держави на оплату комуналки чекати не варто.

Ті самі норми стосуються не тільки автомобілів, а й інших транспортних засобів, крім причепів та мопедів.

Нагадаємо, громадянам, які мають борги за комуналку, субсидію не дадуть. Причому, таку суму боргу накопичити дуже легко. Якщо сумарний борг за комуналку перевищує 680 гривень, то субсидію можуть не дати. Але для боржників є вихід. Вони можуть укласти з постачальниками комунальних послуг договори щодо реструктуризації боргу.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *