США готові надати Україні ще $500 млн на зміцнення енергосистеми – Держдеп

У Сполучених Штатах Америки сказали, що продовжать посилювати стійкість енергетичної системи України, яка перебуває під загрозою обстрілу з боку Росії. Вашингтон готовий виділити ще близько $500 млн на підтримку енергосистеми держави.

Про це у четвер, 16 листопада, на брифінгу заявив помічник державного секретаря США з енергетичних ресурсів Джеффрі Пайєтт. Відео його виступу у відомстві опубліковано на Youtube.

Він нагадав, що раніше Штати виділили на підтримку українського енергетичного сектора понад $520 млн.

«Ми знаємо, що на підході ще $500 млн», – заявив Пайєтт.

За словами представника Держдепу, виділені кошти спрямовані насамперед на покриття термінових потреб енергетичної інфраструктури України. Йдеться про пошук та купівлю нових трансформаторів, а також організацію виробничих потужностей для відновлення енергетичної інфраструктури.

Пайєтт додав, що американські чиновники працюють з українськими колегами над розвитком децентралізованої енергетичної системи, яка була б повністю інтегрована в європейську.

Він наголосив, що російський диктатор Путін намагався використати морози як зброю та зламати волю українського народу. Однак він зазнав невдачі. Надалі, сподівається Пайєтт, на главу Кремля також очікують лише втрати.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *