Тепер жодних черг: в Україні оновили роботу ВЛК

В Україні впроваджується електронна черга запису на проходження військово-лікарської комісії (ВЛК). Вже до кінця травня вона функціонуватиме у всіх військових шпиталях.

Про це представник Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ Оксана Горбач сказала на брифінгу в Military Media Center.

«Електронна черга запису на проходження військово-лікарської комісії вже відкрита у 5 містах, а до кінця травня ВЛК перейде на електронну чергу у всіх військових шпиталях в Україні», — сказала Горбач.

Вона пояснила, що на ВЛК можна буде записатися через електронний портал, де можна побачити графік прийому до конкретного лікаря, і в конкретний день і час прийти та спокійно пройти ВЛК, не чекаючи під дверима кілька годин, оскільки збільшується кількість закладів, де можна пройти ВЛК за рахунок їх відкриття на базі цивільних закладів охорони здоров’я.

«Це взаємодія між Міністерством оборони, Міністерством охорони здоров’я є дуже ефективною, оскільки ці додаткові ВЛК відкриваються за рахунок окремого фінансування«, — сказала Горбач.

За її словами, йдеться не про додаткове навантаження на лікарів, які вже працюють у ВЛК, а про відкриття нових з додатковим штатом лікарів, які оплачуються в рамках окремого пакету медичних послуг та окремого державного фінансування.

«Це дозволить знизити навантаження на існуючі ВЛК, а військовослужбовці відчують, що черг поменшало і ВЛК проходить швидше«, — сказала Горбач.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *