Україна отримає 1 млрд доларів для проходження зими: Шмигаль озвучив подробиці

Країни Заходу в рамках конференції «Солідарність з українським народом» анонсували надання Україні 1 мільярда доларів для проходження зими. Половина цієї суми – гранти, друга частина – товари, послуги та кредити.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram у вівторок, 13 грудня.

Відновлення енергетичної інфраструктури України: чим допомагають союзники США, Британія, Німеччина, Франція, Латвія, Японія, Чехія та інші країни виділили Україні кошти на відновлення енергетичної інфраструктури, а також передали генератори чи трансформатори.

«Близько $1 млрд Україна залучила за підсумками міжнародної конференції «Солідарність з українським народом», що відбулася сьогодні в Парижі. З них половина – грантові кошти. Друга половина – товари, роботи, кредити, більшість із яких отримаємо ще цього року», – написав він.

За словами Шмигаля, головний підсумок дня – цілком конкретна допомога Україні, щоб пройти цю зиму з найменшими втратами.

«Створили дієву й ефективну платформу солідарності з Україною. Вона узагальнюватиме інформацію про наші потреби та забезпечить механізм миттєвої відповіді наших партнерів. Ініціювали потужну програму заміни 50 млн старих ламп на нові LED-лампи. Закупівлю 30 млн профінансує Єврокомісія. Так заощадимо 1 ГВт електроенергії та знизимо дефіцит у мережі», — додав прем’єр

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *