Українка підкорила світ піснею про «тернистий шлях»: неймовірне відео

Українська співачка Наталія Папазоглу виграла аналог Євробачення серед представників тюркських національностей Turkvision-2020. Вона представила пісню про тернистий шлях до зірок і вразила журі конкурсу.

Наталія Папазоглу – українка з гагаузьким корінням з міста Калуш Івано-Франківської області. Раніше вона брала участь у телешоу «Х-фактор» в 6 сезоні проєкту і навіть дійшла до фіналу. В Україні вона відома своїми джазовими композиціями та перемогами на різних конкурсах.

Як повідомили Міністерстві закордонних справ Наталія Папазоглу стала переможницею аналога Євробачення серед представників тюркських національностей.

«Наталія Папазоглу — українська співачка, автор і виконавиця власних пісень, солістка державного джазового оркестру, лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Виконавиця представила на конкурсі пісню гагаузькою мовою «Tikenli yol», назва якої перекладається як «тернистий шлях», — сказано в повідомленні.

Наталія Папазоглу — Тернистий шлях

Конкурс Turkvision був створений у 2013 році, і він є аналогом Євробачення. Участь у конкурсі можуть взяти всі тюркські країни, а також жителі інших країн, які представляють тюркські національності. У 2020 році конкурс проходив в онлайн-форматі у зв’язку з пандемією коронавірусу.

«Дотепер не вірю! Дякую Господу Богу за цю перемогу! Спасибі всім, хто підтримував і вірив!» — так прокоментувала свою перемогу Наталія Папазоглу.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *