Українська компанія UkrArmoTech представила лінійку власних бронеавтомобілів

В Україні нова оборонна компанія UkrArmoTech представила клієнтам серію своїх бронемашин, призначених для захисту особового складу та матеріальних засобів. У компанії представили три моделі: UAT-D GYURZA, UAT-T COBRA та UAT-F.

UkrArmoTech використовує колісні бази від світових автоконцернів, таких як Toyota та Dodge, щоб створити свої броньовані машини. Виробник заявляє, що може виготовити автомобіль будь-якого рівня захисту та внутрішньої конфігурації та переобладнати транспортний засіб під будь-які види озброєнь.

Перша модель UAT-D GYURZA створена на базі Dodge RAM 5500 Tradesman. Бронемашина має подвійну V-подібну підлогу та витримує підрив вибухівки масою заряду 6 кг. Кількість місць для сидіння складає 10 осіб разом із водієм.

Друга модель, UAT-T COBRA, створена на базі Toyota 79 із колісною формулою 4?4. Бронеавтомобіль призначений для захисту від автоматних черг, мін та засідок. У кабіні бронемашини можуть розміститися чотири особи, ще шість бійців — у відсіку для особового складу.

Третя модель, UAT-F, також створена на базі Dodge RAM 5500 із двигуном 6.7l L6 Cummins. Модель UAT-F призначена для поліцейських місій.

Заявлені характеристики:

 ● рівень бронювання — CEN Рівень B6;
 ● загальна маса (без вантажу та екіпажу) — 8730 кг із вежею, 8410 кг без вежі;
 ● загальна кількість місць для сидіння — 10 осіб разом із водієм;
 ● аварійний люк — перший поєднаний із кулеметною вежею, два — розташовані в задній частині салону;
 ● кулеметна вежа — поворот на 360°.

Кожна модель має свої характеристики та рівень захисту. Наприклад, UAT-D GYURZA має броню захисту В7 STANAG II, а UAT-T COBRA — броню захисту В6.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *