Український телеведучий втік за кордон: каже, що «наближатиме нашу перемогу» звідти (відео)

У пʼятницю, 22 грудня, стало відомо, що український телеведучий Олексій Печій, який працював на «24 каналі», втік за кордон. Він не повернувся в Україну після закордонного відрядження.

На своїй сторінці у Facebook Печій написав (допис наразі не доступний), що це рішення для нього було «складним». За словами ведучого, перебуваючи на саміті Європейської ради в Брюсселі (Бельгія) він усвідомив, що Україні «не вистачає горизонтальної комунікації з західним суспільством».

Відповідну заяву він продублював у ролику на YouTube.

Печій заявив, що перебуваючи в Європі він буде займатися наближенням нашої перемоги у війні з Росією. Для цього журналіст, за його словами, працюватиме «з західними медіапроєктами для просування українського порядку денного в західному суспільстві».

«Попри засудження, тиск і переслідування я не припинятиму робити те, що я вмію…Я усвідомлюю, що в найближчі дні проти мене розпочнеться кампанія так званого медіакілерства, метою якої буде знищення мене, як журналіста, попри всю мою попередню роботу. Втім, поки це можливо, я продовжуватиму інформаційну боротьбу і ніколи не відмовлюся від пошуків допомоги для українського війська, де б я не був», – написав він.

Український телеведучий втік за кордон: каже, що "наближатиме нашу перемогу" звідти
Український телеведучий втік за кордон: каже, що "наближатиме нашу перемогу" звідти

«24 канал» інформує, що Олексій Печій отримав акредитацію на саміт, який відбувся в Брюсселі 14-15 грудня, після чого він вирішив не повертатися до України. Допис у Facebook та відео з аналогічним посилом були опубліковані лише за тиждень після цього.

Український телеведучий втік за кордон: каже, що "наближатиме нашу перемогу" звідти

Роман Андрейко, генеральний директор медіахолдингу «Люкс», до якого належить «24 канал», зазначив, що він більш ніж шокований таким вчинком Печія. На його думку, ведучий цією втечею перекреслив свою карʼєру.

«Ми з перших днів війни називаємо нашу роботу інформаційним фронтом. А ми бійці інформаційного фронту. Олексій дезертирував з цього фронту. Він доросла людина, і він свідомо це вчинив, усвідомлюючи наслідки свого вчинку. Ніхто з колег не очікував такого», – сказав Андрейко.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *