Українцям виплачуватимуть по 16 тис. грн на закупівлю дров: кому надається

В Україні уряд запускає експериментальний проєкт щодо додаткового забезпечення громадян дровами. Так, граничний розмір субсидії на придбання твердого пічного побутового палива зросте більш ніж удвічі – до 16,2 тис. грн на рік для родини.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду. «За підтримки партнерів сьогодні запускаємо експериментальний проєкт щодо додаткового забезпечення населення дровами. Граничний розмір субсидії на придбання твердого пічного побутового палива тепер зросте більш ніж удвічі й складатиме 16,2 тис. грн на рік для однієї родини (раніше було 7 тис.)», – сказав він

Глава Кабміну додав, що уряд надає таким чином людям ресурс для опалення там, де немає можливості опалювати приміщення газом.

Раніше стало відомо, що Україна в 2023 році отримає від міжнародних партнерів 2,6 млрд грн на дрова для населення. Частина громадян отримає їх безкоштовно.

Про це розповіла віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук у етері Єдиного телемарафону. За її словами, йдеться про українців із населених пунктів прифронтових областей, визначені у відповідному наказі Міністерства реінтеграції.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *