Українцям підказали, як подати заяву на перерахунок пенсії онлайн: проста інструкція

Українським пенсіонерам із квітня перерахували виплати, але сума індивідуальна та залежить від страхового стажу. Також бажаючі мають можливість самостійно подати заявку на перерахунок пенсії в онлайн режимі.

Для цього навіть не потрібно буде виходити з дому, послуга доступна на порталі «Дія». Проте українців попередили, що подати відповідну заяву на перерахунок пенсії можна виключно на порталі, в додатку не вийде.

Додаток "Дія". Фото: скрін youtube
Додаток «Дія». Фото: скрін youtube

Ось проста інструкція:

  • Зареєструватися або авторизуватись у кабінеті громадянина на порталі «Дія» за допомогою електронного підпису, BankID або Дія.Підпис.
  • Далі необхідно обрати послугу, заповнити необхідні дані та додати відскановані документи.
  • Підписати заяву за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Ця послуга абсолютно безкоштовна, рішення про перерахунок пенсії повинні ухвалити до 10 календарних днів. Результат прийде на вказану електронну пошту. Також рішення можна завантажити та роздрукувати у кабінеті громадянина на порталі «Дія» (у розділі «Послуги» обрати «Отримані документи»

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Варто нагадати, що право на перерахунок мають працюючі пенсіонери, які придбали 24 місяці страхового стажу або працюють після призначення пенсії чи попереднього перерахунку вже два роки.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *