Українцям розповіли, скільки коштуватиме купівля страхового стажу для отримання пенсії

Громадяни України, щоб вийти на заслужений відпочинок за віком та отримувати пенсію, повинні мати достатній страховий стаж. Йдеться про період офіційного працевлаштування, за який роботодавець вів відрахування до Пенсійного фонду. Також українці можуть докупити бракуючі роки стажу, заплативши за це певну суму.

Українцям розповіли, скільки коштуватиме купівля страхового стажу для отримання пенсії - today.ua
 

Згідно з новою пенсійною реформою, яка вже багато років запроваджується в Україні, якщо страхового стажу недостатньо, то доведеться або довше працювати, або розраховувати лише на мізерну соціальну допомогу, або заплатити гроші за роки, що бракують. Щоправда, сума досить велика і мало кому з українців по кишені.

Журналіст Андрій Павловський на своїй сторінці у Фейсбук розповів, скільки громадянам України в сучасних реаліях обійдеться покупка одного року страхового стажу. З 1 січня 2022 року в Україні для виходу на пенсію у 60 років необхідно мати щонайменше 29 років страхового стажу. А у майбутньому цей показник зросте до мінімальних 35 років.Українцям розповіли, скільки коштуватиме купівля страхового стажу для отримання пенсіїЯкщо волею долі так сталося, що людина вже не в змозі виконувати робочі обов’язки, але стажу не вистачає для виходу на пенсію, то вона може роки докупити. Кожен брак страхового стажу коштуватиме 34320 гривень.

«Якщо людині не вистачає стажу, то влада «милостиво» дозволяє докупити. Рік страхового стажу коштуватиме 34320 грн! При цьому договір на купівлю — страх. Стажу укладається не з Пенсійним фондом, а з фіскальною службою», — написав журналіст у соцмережі.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *