Українці мають заплатити податки за свої авто: які та скільки є часу

В Україні в 2024-му необхідно заплатити податки за свої машини. Під податок підпадають автомобілі віком до 5 років та вартістю від 375 мінімальних зарплат (близько 2,7 млн грн). Розмір податку складає 25 тис. грн.

Про це йдеться в матеріалі OBOZ.UA. Мінекономіки оприлюднило список з 184 моделей авто, які підпадають під «податок на розкіш». Їх стало на 41 менше, ніж торік. У списку згадуються такі марки як Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Jaguar, Land Rover, Lexus, Maserati, Mercedes-Benz, Porsche, Rivian, Tesla.

Журналісти Вihus з’ясували, що у перелік автомобілів, власники яких мають сплатити транспортний податок у 2024 році, взагалі не потрапили автівки марки Ferrari. «Вони найдорожчі на українському авторинку, за даними сайту auto.ria. Дві SF90 2022-го року нині продаються за 650 тис дол і 800 тис дол — дорожча була частиною колекції 25-річного мільйонера Олександра Слобоженка», — йдеться у матеріалі.

До 1 липня фізособам, які мають відповідні авто у власності, повинні розіслати податкові повідомлення-рішення щодо сплати 25 000 грн податку.  Терміни сплати транспортного податку – протягом 60 днів після отримання повідомлення-рішення.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *