«Укрзалізниця» створить власний підрозділ операторів дронів: чим вони займатимуться

АТ «Укрзалізниця» формує підрозділ, який за допомогою дронів буде моніторити й охороняти залізничну інфраструктуру. До його складу увійдуть ветерани-залізничники, що отримали поранення та повернулися з фронту.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт «Укрзалізниці».

Ініціатива допоможе забезпечити охорону залізничних об’єктів, а також дозволить ветеранам застосувати свій військовий досвід і навички у цивільній роботі.

Компанія-перевізник уже підписала меморандум із Центром підготовки операторів БПЛА «Крук». Навчання, зокрема, буде проводитися за допомогою онлайн-платформи для ветеранів, яку Центр створює разом із Фондом «Відродження».

Інструктори Центру займатимуться перекваліфікацією ветеранів-залізничників. Вони навчатимуть працівників пілотуванню коптерів, а також вчитимуть інженерної підготовки, зокрема складанню й обслуговуванню дронів.

БПЛА будуть використовуватися для боротьби з розкраданням майна «Укрзалізниці» на станціях та перегонах, фіксування правопорушень, виявлення крадіжок пального з локомотивів, інспектування інфраструктури під час воєнного стану, а також для участі в розслідуванні транспортних пригод.

Першим кроком буде створення тестового підрозділу. Далі на його базі планується створити мережу, що допоможе забезпечити ефективність роботи залізниці в майбутньому.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *