У Байдена змінили формулювання, що вважатимуть перемогою України

В Адміністрації президента США вважають, що для України перемогою у війні буде вийти з неї суверенною, незалежною, вільною країною, здатною стримувати майбутню агресію рф.
Про це повідомив радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван під час спільного брифінгу з керівником Офісу президента України Андрієм Єрмаком, повідомляє Інтерфакс-Україна. За його словами, Україна має перемогти у війні з російською агресією.

«Це означає, що Україна вийде з цієї війни суверенною, незалежною, вільною, здатною стримувати майбутню агресію, із сильною, динамічною демократією, з глибокими демократичними інститутами, з економікою, яка росте не тільки в традиційних галузях, а й у сфері високих технологій. У сферах, де ви впроваджуєте інновації. Навіть перед російськими атаками, ви впроваджуєте інновації. Ось що означає перемога», — сказав Салліван.

При цьому він не згадав збереження теріторіальної цілісності України чи вихід до кордонів 1991 року.

Також Салліван вважає, що росія вже програла війну, бо не досягла своєї мети.

«Ми вважаємо, що росія вже програла у цій війні. Що мала намір зробити росія? Стерти Україну з карти. Стерти з історії саму ідею бути українцем. Це вже не вдалося», — наголосив Салліван.

Він нагадав, що атака росії на Київ провалилася, країна-агресор не змогла повалити демократично обраний український уряд і зламати дух українського народу. Таким чином, плани, які російський диктатор путін виклав на початку війни, «не були виконані і ніколи не будуть».

«Але цього недостатньо. Зрештою, нам потрібно досягти ситуації, за якої Україна більше не страждатиме від загрози та натиску російської армії, коли вона зможе не тільки бути вільною та незалежною, але також у безпеці. Це те, над чим ми будемо працювати», — додав Салліван.

Рік тому речник Державного департаменту США Метью Міллер заявляв, що  військова допомога США призначена для повернення України до кордонів 1991 року, включно з тимчасово окупованим Кримом.
Повернення до кордонів 1991 року — один із пунктів мирного плану Зеленського, щодо якого Україна не йтиме на поступки на переговорах.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *