У Берліні спалахнула пожежа в наметовому містечку для українських біженців

У Берліні (Німеччина) у районі Тегель 12 березня сталася масштабна пожежав наметовому містечку для українських біженців. Темну хмару диму було видно на кілька кілометрів.

Берлінська протипожежна служба на своїй сторінці у Twitter (X) повідомила, що постраждалих немає. Один із наметів площею 1000 квадратних метрів згорів повністю і в підсумку завалився.

Рятувальники оглянули дев’ять осіб. У трьох із них  легке отруєння димом, але госпіталізація не знадобилася, пише берлінське видання BZ.

Дим від вогню

Як передає Berliner Zeitung, загоряння відбувся в наметовому містечку, яке облаштували на території берлінського аеропорту Тегель.

Служба екстреної допомоги отримала виклик про НП о 13:47 (14:47 за Києвом) у вівторок, 12 березня.

Загалом на місці великої пожежі працювало приблизно 120 представників екстрених служб. Вогонь почав поширюватися із зали А1, де мешкали українські біженці, на околиці наметового містечка.

Пожежні на місці НП

За словами представника Державного управління у справах біженців, ніхто не постраждав. Усі змогли вчасно залишити житло.

У вказаному пункті тимчасового розміщення мешкає близько 5000 осіб (загальна місткість – близько 7000). Зал А1, який згорів, вміщував 380 біженців (стільки ж, скільки і сусідні намети).

«Мешканців розподілили по інших залах», – повідомив представник відповідального департаменту Сенату із соціальних питань.

Пожежа у столиці ФРН

У ЗМІ зазначили, що умови проживання в наметовому містечку в Тегелі «драматичні». Біженців розмістили у величезних залах із вузькими ліжками, у кожному секторі – по п’ять двоярусних ліжок. Замість дверей там штори. Жителі скаржилися, що в наметах завелися щури й миші. Однак, деякі біженці залишаються в цьому центрі вже понад півтора року.

Пожежа у центрі для біженців
Аеропорт Тегель на карті
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *