У Броварах відкрито «Містечко миру», подароване MEAN і пулом італійських компаній

У Броварах (Київська обл.) на майдані Свободи відкрито Пункт незламності та громадського простору «Містечко миру» (Peace Village), подарований місту Європейським рухом ненасильницьких дій (Movimento Europeo Di Azione Non Violenta, MEAN) разом із пулом італійських компаній, повідомили у пресслужбі фонду «Вільний дух України».

«Тут, в Україні, ми побачили рішучість українців та їхню налаштованість на перемогу. Вони б’ються, бо хочуть жити, та ідентифікують себе як мирних людей, які прагнуть свободи», — сказав координатор проєкту MEAN Анджело Моретті, слова якого наводить пресслужба.

«Містечко миру» стане Пунктом незламності та громадським простором для жителів і гостей Броварів. У теплих і добре облаштованих будівлях можна проводити навчання дітей і зустрічі, заряджати акумулятори телефонів

чи планшетів або просто зігрітися, отримати іншу допомогу.

Будівництво «Містечка миру» розпочалося 6 лютого 2023 року. Комплекс його споруд спроєктовано архітектором Маріо Кучінеллою, реалізовано MEAN спільно з пулом італійських компаній (ScaffSystem з Остуні та Mannigroup з Верони та ін.). Площа комплексу — 300 кв. м. Він обладнаний двома печами, звичайним генератором, подарованим компанією Base Italia, і 16 мінісонячними генераторами.

«Я щиро вдячний нашим італійським друзям за допомогу Україні та довіру до нашого фонду. Упевнений, що співпраця фонду та Руху MEAN набиратиме обертів і ми разом зможемо принести багато користі Україні», — наводить пресслужба слова голови фонду «Вільний дух України» Сергія Малика.

Будівництво «Містечка миру» розпочалося 6 лютого 2023 року.

«Я був дуже радий бачити, скільки пристрасті численні групи українських громадян, як спеціалістів муніципалітету, так і волонтерів, вклали у те, щоб швидко звести свій знак миру, як звернення до всього світу: українська молодь і дорослі активно беруть участь у опорі на фронті й у відбудові своєї країни. Тут в Україні ми побачили рішучість українців та їхню налаштованість на перемогу. Вони боряться, бо бажають жити, і ідентифікують себе як мирних людей, які прагнуть свободи для свої дітей», – розповів Анджело Моретті, координатор проекту MEAN.

«Я щиро вдячний нашим італійським друзям за допомогу Україні й довіру нашому Фонду. Ця наша визвольна боротьба об’єднала всіх небайдужих відчайдух з усього світу, які вірять у свободу, демократію і вільний світ. Тому нічні дзвінки з Італії – “Ви нас не знаєте, але ми вам відправили чотири фури з будматеріалами” – вже зовсім не дивують. Ти просто знаєш, що десь у світі у тебе є друзі, хоча ви ще й не знайомі. Впевнений, що співпраця нашого Фонду і Руху MEAN набиратиме обертів і ми разом зможемо принести багато користі Україні», – додав Сергій Малик, голова МБФ «Вільний дух України» та президент КМАМК.

MEAN
Марьянелла Склаві
Ріккардо Боначчіна
Марко Бентівольі
Анджело Моретті

MEAN — Movimento Europeo di Azione Nonviolenta
www.projectmean.it
info@projectmean.it
Tel + 39 | 393 887 5273

МБФ Сергія Малика «Вільний
дух України» та КМАМК
Сергій Малик

МБФ Сергія Малика «Вільний дух України»
www.freespiritukraine.com
info@freespiritukraine.com
Tel +38 | 095 79 22 712

Київський міський автомотоклуб (КМАМК)
www.kmamk.com
kmamk23@gmail.com
Tel +38 | 050 311 35 34

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *