У Броварах переселенець-суддя спричинив скандал через гуманітарку

У Броварах стався скандал через невдоволення чоловіка-переселенця продуктами харчування, які надавалися як гуманітарна допомога. Він спочатку забрав пакунки, а пізніше знову приїхав до благодійного фонду та обурювався складом продуктового набору.
Пізніше з’ясувалося, що переселенці приїхали із тимчасово окупованого Донецька. Чоловік працював суддею Донецького окружного адміністративного суду і зараз має багато державних пільг. Представникам фонду він сказав, що його родина малозабезпечана.
Про інцидент розповіла броварчанка Марина Піанкова. За її словами, такі дії внутрішьно переміщеної особи шокували всіх, навіть поліцію. 7 січня чоловік, який переїхав до Броварів із Донецька, прийшов отримувати гуманітарну допомогу. Він заявив, що родина перебуває в складних життєвих обставинах, тож хоче отримати продуктовий набір. Представники благодійного фонду надали чоловікові все необхідне і він поїхав додому. Окрім продуктів переселенець отримав дві пачки памперсів та різне дитяче харчування.
Через деякий час він знову приїхав до БФ, але вже з дружиною. Пара повернула пакунки з допомогою та заявила, що «їхня родина і діти такого не їдять». За словами Марини Піанкової, в наборі було два кілограма борошна, по кілограму манки, рису та гречки, спагетті твердих сортів, шпроти, сардина, горошок, кукурудза, томатна паста, олія, дріжжі, паштет і тушонка зі свинини. Переселенці сказали, що вони розраховували не на такий склад продуктового набору.
Правда, не зовсім розумію, як можна розраховувати на щось особливе, коли тобі дають безкоштовно? — дивується представниця БФ. Переселенці вирішили самостійно викликати поліцію, заявивши, що у гуманітарному штабі їм зіпсували довідку. При цьому жінка кричала і погрожувала співробітникам фонду.
Поліція швидко приїхала на місце, щоб дізнатися всі подробиці інциденту. Коли копи дізналися, хто ховається за статусом ВПО, то були шоковані. Адже, як встановилося, чоловік зовсім не «малоімущий», звати його Іван Голошивець. Під час роботи у суді отримував більше ніж 150 000 гривень заробітної плати та має державні пільги. Чоловік також є кандидатом на отримання посади у Вищій раді правосуддя. Тож представниця БФ написала скаргу в етичну раду судової влади, яка розглядає кандидатуру переселенця.
Джерело:сайт https://kiev.vgorode.ua/
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *