У Броварах під амбулаторію реконструюють п’ять квартир у новобудові

У новобудові міста Бровари по вулиці Москаленка, 53/1 облаштують доросле відділення амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «Киеввласть«.

Для цього в житловому будинку місту виділено п’ять квартир, загальною площею понад 200 кв.м. Провести їх реконструкцію довірили ТОВ «Горінвестбуд». Роботи повинні завершити до кінця лютого 2021 року.

З оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 11 грудня комунальне некомерційне підприємство «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» уклало договір з ТОВ «Горінвестбуд» на реконструкцію п’яти квартир №395-399 в будинку по вул. Москаленка, 53/1 під амбулаторію сімейної медицини із влаштуванням вхідної групи. Ціна договору склала 4,06 млн грн.

«Горінвестбуд» до кінця лютого 2021 року повинно виконати будівельні і монтажні роботи, облаштувати системи водопостачання та водовідведення, опалення, вентиляції та кондиціювання, електропостачання.

Конкуренцію ТОВ «Горінвестбуд» в тендері склали ТОВ «Пропериметер», ПП «Союз Регіон» та ТОВ «Група Атена». Пропозиції «Пропериметер» та «Союз Регіон» були вигідніші по ціні, але їх відхилили через невідповідність умовам тендерної документації.

У квітні 2020 року міський голова Броварів Ігор Сапожко розповів, що місту безкоштовно передані приміщення, площею понад 200 кв. м, для облаштування амбулаторії по вул. Москаленка, 53 в новому житловому комплексі. За його словами, в них буде розташовано доросле відділення амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ «Горінвестбуд» зареєстровано в 2017 році. Статутний капітал складає 120 тис грн. Засновник та директор – Костянтин Безруков.

По даним Zакупівлі, за результатами участі у публічних закупівлях ТОВ «Горінвестбуд» уклало 52 договори на загальну суму 61,82 млн грн (без урахування нинішнього).

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *