У вересні в Україні можуть виникнути проблеми з паливом – експерт

В Україні на початку вересня 2022 року знову можуть виникнути проблеми з бензином та дизельним паливом. Такої можливості не виключив Павло Присяжнюк із AIM GROUP.

За його словами, у Європі зараз збільшується споживання палива у зв’язку зі збиранням урожаю. І це може негативно вплинути на Україну. Присяжнюк вважає, що Україні потрібно збільшити кількість бензовозів, щоб було легше подолати чергову паливну кризу.

Нагадаємо, наприкінці квітня Україна зіткнулася з найсильнішою паливною кризою, оскільки російські окупанти тоді почали посилено обстрілювати нафтобази, НПЗ та залізничну інфраструктуру. У травні до нашої країни ввезли лише 300 000 тонн бензину, дизельного палива та зрідженого газу.

У вересні в Україні можуть виникнути проблеми з паливом – експертОднак, до серпня Україна змогла практично повністю подолати паливну кризу. Перший заступник міністра економіки Денис Кудін офіційно про це заявив. За його словами, у нашій країні зараз вже достатньо бензину та дизельного палива.

У свою чергу прем’єр-міністр Денис Шмигаль не виключає, що паливна криза може повторитися. Тому він порадив українцям купувати електромобілі.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *