У військкома з Одеси виявили факти незаконного збагачення на майже 47 млн грн: деталі від НАЗК

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) в Одесі викрило на корупції начальника Малиновського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки В’ячеслава Кушнерова. У військкома виявлено факти незаконного збагачення на суму 47 млн грн.

Про це повідомили у Telegram НАЗК. Агентство провело моніторинг способу життя Кушнерова і помітило низку фактів з корупційними ознаками.

Зокрема, зазначається, що у травні минулого року разом із дружиною воєнком придбав квартиру в Одесі площею 111,1 кв. м, яку через рік продали за 7,56 млн грн. Пізніше жінка також купила автомобіль Toyota Highlander і перепродала за 2 млн грн. Того самого року мати Кушнерова подарувала синові житловий будинок вартістю 1 млн грн.

Теща воєнкома останніми роками теж не страждала від бідності. Серед її придбань помітили квартиру та автомобілі Mercedes–Benz GLS 400 і Mercedes–Benz GLC 220D. Власником квартири та «Мерседеса» став і син воєнкома.

Також у перший рік війни члени цієї родини дарували одне одному гроші. Загальна сума, за підрахунками НАЗК, склала 30 млн грн, хоча їхні офіційні доходи були значно меншими.

Наразі матеріали справи направлено до слідчого управління ГУ Нацполіції в Миколаївській області. Вирішуватиметься питання щодо внесення відомостей до ЄРДР та здійснення досудового розслідування.

У військкома з Одеси виявили факти незаконного збагачення на майже 47 млн грн: деталі від НАЗК
У військкома з Одеси виявили факти незаконного збагачення на майже 47 млн грн: деталі від НАЗК

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань наразі розслідує 260 кримінальних проваджень, пов’язаних зі зловживаннями й порушеннями у Терцентрах комплектування (ТЦК) і військово-лікарських комісіях (ВЛК). До суду скеровано вже десятки обвинувальних актів щодо 35 осіб.

Серед іншого, в межах кримінальних проваджень ДБР задокументувало факти отримання співробітниками ТЦК і ВЛК неправомірної вигоди на загальну суму майже 4 млн гривень. Майно цих хабарників на більш як 3,2 млн грн було заарештовано.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *