У ДТЕК розповіли, чи відключатимуть світло в Києві та області 16 лютого

У Києві та Київській області в четвер, 16 лютого, енергетики не планують відключати світло. Однак у разі перевантаження мереж можуть бути обмеження відповідно до стабілізаційних графіків.

Про це повідомили в пресслужбі «ДТЕК Київські електромережі». Мешканців регіону закликали споживати електроенергію розумно.

«На 16 лютого ліміти від НЕК «Укренерго» відсутні. Однак у разі перенавантаження мереж можливі обмеження електропостачання в окремих районах столиці. Вони будуть відбуватись згідно зі стабілізаційними графіками (графіком погодинних відключень)», – йдеться в повідомленні.

Крім того, обмеження енергопостачання не планують застосовувати в Київській та Дніпропетровській (заміри споживання) областях.

Перевірити інформацію щодо поточних відключень або ознайомитись із графіком в Києві можна за цим посиланням, а для Київщини – за цим посиланням.

У ДТЕК розповіли, чи відключатимуть світло в Києві та області 16 лютого

Як повідомляв OBOZREVATEL, ліміти споживання електроенергії для кожної області визначаються з огляду на кількість жителів у ній, розвиненості промисловості, фактичного споживання і середньомісячної температури.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *