У Карпатах самотня туристка натрапила на величезного ведмедя. Відео зустрічі

Українська альпіністка зі Львова Антоніна Черній під час одиночного походу в Карпатах натрапила на величезного ведмедя. Несподівана зустріч сталася, коли туристка підіймалася на гору Висока поблизу Осмолоди.

За словами самої Антоніни, звір був «величезний, як танк» і блукав від неї всього за 150-200 метрів. Утім альпіністка не злякалася. Ба більше, вона дістала телефон, аби зафільмувати зустріч із ведмедем на камеру, а отриманими кадрами поділилася на особистій сторінці у Facebook.

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode

«Як будь-яка свідома у своїх діях людина, бачу ведмедя в Карпатах, перше, що роблю, – дістаю телефон і знімаю. Вчора під час підйому наодинці на г. Висока, що неподалік Осмолоди, мені пощастило зустріти ведмедя за 150-200 метрів від себе. Величезного, як танк, і красивішого за все на світі», – поділилася туристка.

У Карпатах самотня туристка натрапила на величезного ведмедя. Відео зустрічі

Антоніна також зазначила, що була в той момент, як би парадоксально це не звучало, найщасливішою людиною на світі. Попри небезпеку, вона була рада побачити бурого друга. Утім альпіністка акцентувала на тому, що повторювати подібні «трюки» не варто.

«І так, золота осінь у Карпатах минула, взувайте зимові черевики, не забувайте бахіли і теплу пухову куртку. Ну і щось від ведмедів прихопіть…

Якщо недостатньо очевидно – не намагайтесь повторити!» – написала у своїх соцмережах спортсменка-екстремалка.

 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *