У Києві запустили будівництво Обхідної дороги завдовжки 150 кілометрів: деталі

Навколо української столиці в Київській області запускають процес будівництва Київської обхідної дороги завдовжки 150 кілометрів, яка має розвантажити Київ від транзитного потоку транспорту. Про це стало відомо із повідомлення, яке опублікувала прес-служба державного агентства «Укравтодор». Відомо, що на даний момент завершився перший етап відбору підрядної організації, яка будуватиме першу ділянку Обхідної дороги. До 8 лютого замовник ухвалить остаточне рішення про припущення учасників до третього етапу конкурсу, де вони представлять відкриті комерційні пропозиції.

Після цього буде укладено договір із компанією, яка займеться будівництвом першого відрізка Київської обхідної дороги на ділянці від траси Київ–Ковель до траси Київ–Чоп, довжина якого становитиме 18 кілометрів. Нагадаємо, що на території Київської області можуть запровадити платний проїзд Київською обхідною дорогою, завдовжки 150 кілометрів, яку почнуть будувати вже 2022 року.

Про це стало відомо із інтерв’ю голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна. За словами чиновника, після завершення будівництва Київської обхідної дороги її можуть зробити платною для автомобілів. Він зазначив, що згідно зі схемою планування столичного регіону таку можливість виключати не можна. Володін наголосив, що обговорювати питання можливого платного проїзду поки що зарано, проте дискусія на цю тему цілком можлива.

Джерело: https://kyiv.comments.ua/

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *