У лавах поліції Київщини молоде кадрове поповнення

Сьогодні, 6 липня, 77 випускників Національної академії внутрішніх справ України прийшли за розподілом до обласного управління поліції для подальшого проходження служби.

Молоді лейтенанти поліції у подальшому проходитимуть службу в оперативних та слідчих підрозділах, в полку поліції особливого призначення, будуть працювати криміналістами, дільничними офіцерами поліції, ювенальними поліцейськими та у новоствореному підрозділі – дізнанні.

Із вітаннями та напуттям до молодих фахівців звернувся керівник Головного управління поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Полковник поліції у своєму привітанні зазначив, що саме сьогодні випускники НАВСУ стали на дорослий та відповідальний шлях. І саме зараз перед ними постає вибір, який потрібно зробити правильним. Однак, при будь-який труднощах поліцейської служби, потрібно завжди залишатись людяними, зберегти усі позитивні якості, щоб з честю нести високе звання – офіцер поліції. Набути професіоналізму і стати найкращими поліцейськими.

У свою чергу старші колеги, наставники, керівництво управління поліції Київщини завжди готові допомогти, порадити у питаннях чи проблемах проходження служби.

Поліція Київської області

Світлина від Поліція Київської області.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *